Opieka dietetyczna

12137660_sOferujemy kompleksową opiekę dietetyczną. Co należy rozumieć pod hasłem „kompleksowa”?

Nasz dietetyk nie tylko ustali dla Ciebie dietę, która w sposób trwały i skuteczny pozwoli Ci zrzucić zbędne kilogramy. Szeroka wiedza i współpraca z innymi specjalistami z Instytutu Stylu Życia daje gwarancję, że dieta będzie działać na wielu płaszczyznach.

W naszym Instytucie dietetyk opracuje dla Ciebie dietę, wspólnie z nim wyznaczysz swoje cele dotyczące odżywiania, ale oferujemy Ci coś więcej – coaching dietetyczny – nasz coach będzie Twoim przewodnikiem w procesie zmiany nawyków, z coachem będziesz budował i utrzymywał swoją motywację do zmian, ustalisz swój własny, realny plan, by zmiana, w która wkładasz tyle energii była trwała. Dzięki kompleksowej opiece, ryzyko efektu jo-jo czy powrotu do niezdrowych nawyków żywieniowych maleje.

Odchudzamy, a także dbamy o Twoje parametry zdrowotne – weźmiemy również pod uwagę choroby z którymi się zmagasz (m.in. cukrzyca, miażdżyca, nadciśnienie, problemy hormonalne), a dieta będzie tak ustawiona, abyś uzyskał nie tylko smukłą sylwetkę, ale  też zdrowe, piękne ciało. Skuteczna, zdrowa, zbilansowana dieta, która pokrywa zapotrzebowanie na wszystkie niezbędne składniki odżywcze, witaminy i minerały – zadbamy o piękny wygląd Twoich włosów, skóry i paznokci, aby nie ucierpiały w procesie odchudzania.

Tu zrzucisz zbędne kilogramy bez efektu jojo, cudownych tabletek i suplementów.

Szczegóły oferty dietetyka znajdziesz w kolejnych zakładkach:

Wsparcie w procesie zmiany – coaching dietetyczny – nie musisz szukać coacha – u nas coach czeka na Ciebie!

OCEŃ SWOJE RYZYKO ZDROWOTNE

Zdrowe odżywianie to jeden z fundamentów zdrowego stylu życia – poczytaj.

Zapraszamy też do zapoznania się z Programami Zmiany – to kompleksowe, indywidualne programy trwałej zmiany stylu życia na zdrowszy, zmiany nawyków i zachowań mające na celu ogólną poprawę zdrowia, regulację masy ciała, zmniejszenie narażenia na czynniki ryzyka chorób cywilizacyjnych, w tym chorób nowotworowych.

OFERTA DLA FIRM I KORPORACJI: TUTAJ

Pełna oferta naszych usług: TUTAJ

Najtrudniej jest zacząć. Pozwól nam pomóc sobie – zacznij z nami proces zmiany już dziś.

Napisz do nas! Zadzwoń! Umów się na spotkanie!