Redukcja masy ciała

weightlossChcesz zredukować masę ciała, ale nie chcesz się głodzić? Zastanawiasz się, czy Twój pomysł na ten proces będzie bezpieczny i skuteczny? Zostaw to naszemu dietetykowi – da Ci gwarancję utraty zbędnych kilogramów bez utraty zdrowia i ze spokojną głową.

Po wizycie dostaniesz dokładny opis produktów (jakościowy i ilościowy) do spożycia w ciągu dnia, dzięki czemu będziesz mieć pewność, że możesz wszystko co zostanie zapisane zjeść, a kilogramy będą spadać.

Dieta jest opracowywana indywidualnie – w oparciu o Twoje aktualne zapotrzebowanie na kalorie, składniki mineralne i witaminy. Dostarczy Ci wszystkich niezbędnych składników odżywczych, dzięki czemu nie będziesz zmuszony sięgać po zbędną suplementację.

Nasz dietetyk nie tylko skutecznie odchudza, ale także dba o Twoje parametry zdrowotne – weźmie dodatkowo pod uwagę choroby, z którymi się zmagasz (m.in. cukrzyca, miażdżyca, nadciśnienie, problemy hormonalne), a dieta będzie tak ustawiona, abyś uzyskał nie tylko smukłą sylwetkę, ale  też zdrowe, piękne ciało.

Dietetyk bierze też pod uwagę Twój plan dnia – w jakich godzinach pracujesz, kiedy wstajesz i kładziesz się spać, ile masz czasu na przygotowanie posiłków.

I wizyta to 60-minutowe spotkanie z dietetykiem, podczas którego:

  • Dietetyk przeprowadzi z Tobą szczegółowy wywiad dietetyczny, na podstawie którego ustali indywidualne zalecenia, które będą się sprawdzać w Twoim przypadku
  • Przeprowadzone zostanie badanie składu ciała, dzięki któremu dowiesz się jaka jest zawartość tłuszczu, wody i mięśni w organizmie, jaki jest Twój wiek metaboliczny, gęstość kości, BMI, aktualne zapotrzebowanie kaloryczne oraz stopień otłuszczenia narządów wewnętrznych. Dietetyk przeanalizuje wynik i udzieli Ci konkretnych informacji które parametry są w normie, a które należałoby poprawić i w jaki sposób.
  • Po spotkaniu uzyskasz szczegółowe zalecenia żywieniowe oraz konkretny Jadłospis – Ilościowy lub Szczegółowy, w zależności od tego, którą opcję wybierzesz.
  • Dietetyk odpowie na wszystkie nurtujące Cię pytania.

Kolejne wizyty to 30-minutowe spotkanie z dietetykiem, podczas którego:

  • Dietetyk przeprowadzi z Tobą szczegółowy wywiad dietetyczny, podczas którego wysłucha wszystkich Twoich uwag i odpowie na pytania, które pojawiły się w trakcie stosowania diety
  • Przeprowadzone zostanie badanie składu ciała, dzięki któremu dowiesz się nie tylko ile udało Ci się utracić kilogramów, ale też jaka jest zawartość tłuszczu, wody i mięśni w organizmie, jaki jest Twój wiek metaboliczny, gęstość kości, BMI, aktualne zapotrzebowanie kaloryczne oraz stopień otłuszczenia narządów wewnętrznych. Dietetyk przeanalizuje wynik i udzieli Ci konkretnych informacji, które parametry już uległy poprawie i co należy dalej robić, aby proces nadal przebiegał bezproblemowo i bez przestojów w utracie kilogramów.
  • Po spotkaniu uzyskasz kolejny Jadłospis opracowany w oparciu o aktualne parametry – Ilościowy lub Szczegółowy, w zależności od tego, którą opcję wybierzesz.

Z naszą pomocą zrzucisz zbędne kilogramy bez efektu jojo, cudownych tabletek i suplementów.

Osoby chorujące na otyłość lub inne choroby związane ze stylem życia zapraszamy na konsultację lekarską w Poradni Medycyny Stylu Życia.

OCEŃ SWOJE RYZYKO ZDROWOTNE

Zdrowe odżywianie to jeden z fundamentów zdrowego stylu życia – poczytaj.

Zapraszamy też do zapoznania się z Programami Zmiany – to kompleksowe, indywidualne programy trwałej zmiany stylu życia na zdrowszy, zmiany nawyków i zachowań mające na celu ogólną poprawę zdrowia, regulację masy ciała, zmniejszenie narażenia na czynniki ryzyka chorób cywilizacyjnych, w tym chorób nowotworowych.

OFERTA DLA FIRM I KORPORACJI: TUTAJ

Pełna oferta naszych usług: TUTAJ

Najtrudniej jest zacząć. Pozwól nam pomóc sobie – zacznij z nami proces zmiany już dziś.

Napisz do nas! Zadzwoń! Umów się na spotkanie!