Nasi specjaliści

m-5-2-196x300

Dr n. med. Agnieszka Muszyńska – lekarz medycyny rodzinnej, specjalizujący się w medycynie stylu życia oraz leczeniu nadwagi i otyłości, coach zdrowia

Założycielka i właścicielka Instytutu Medycyny Stylu Życia we Wrocławiu.

Absolwentka Studiów Zawodowych Coachingu zgodnie ze standardami ICF – International Coach Federation (Mukoid Institute’s Professional Coach Training Program ACSTH). Ukończyła kursy z zakresu medycyny stylu życia w ramach kształcenia podyplomowego Harvard Medical School (Lifestyle Medicine for Weight Management, Lifestyle Medicine for Stress Management, Lifestyle Medicine Competencies Case Study). Członek Europejskiego Towarzystwa Medycyny Stylu Życia (European Lifestyle Medicine Organisation) i jego przedstawicielka w Polsce. Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Stylu Życia oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Rodzinnej. Ukończyła kurs profesjonalny leczenia nadwagi i otyłości (I część) w ramach Ogólnopolskiego Programu Certyfikacji i Akredytacji prowadzonego przez Polskie Towarzystwo Badań nad Otyłością.

Ukończyła Wydział Lekarski Akademii Medycznej we Wrocławiu (obecnie Uniwersytet Medyczny), a następnie obroniła doktorat oraz uzyskała specjalizację z medycyny rodzinnej. Na co dzień pracuje jako lekarz rodzinny, z pasją i zaangażowaniem pomagając swoim pacjentom odzyskać zdrowie. Pracę zawodową zaczęła już w trakcie studiów w Katedrze i Zakładzie Medycyny Rodzinnej, a następnie pracowała jako asystent w Katedrze Zdrowia Publicznego Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, gdzie dzieliła się swoją wiedzą i doświadczeniem, kształcąc studentów na kierunku zdrowie publiczne. Jest autorką i współautorką kilkudziesięciu publikacji i rozdziałów w podręcznikach dla studentów i lekarzy. Jako wykładowca i uczestnik brała i bierze udział w kongresach i konferencjach naukowych poświęconych medycynie rodzinnej, profilaktyce i promocji zdrowia oraz zdrowemu stylowi życia.

a+teHIUPRSeUFL1ag3MJ0Q_thumb_33c5

IMG_4660 IMG_4661 IMG_4659

IMG_4623

DIETETYK:

1e1e9f3d6cae6dc1131ac7eab64e3e82_large (2)

mgr Agnieszka Białek – dietetyk, doradca żywieniowy

Absolwentka Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu i Akademii Dietetyki w Łodzi, gdzie obroniła dyplom z oceną celującą.  W ramach kształcenia podyplomowego ukończyła również liczne kursy z zakresu dietetyki i żywienia człowieka na uczelniach zagranicznych, m. in.  „Nutrition for Health Promotion and Disease Prevention” – University of California, San Francisco, „Nutrition, Health, and Lifestyle” – Vanderbilt University, „Child Nutrition” – Stanford University. Posiada certyfikat VitaGenum „Testy Genetyczne w praktyce Dietetyka” oraz Cambridge Diagnostics „Immunodiagnostyka Nietolerancji Pokarmowej”.

Specjalizuje się w leczeniu nadwagi i otyłości naturalnymi metodami, czyli zdrową, zbilansowaną dietą, którą opracowuje indywidualnie na podstawie zapotrzebowania pacjenta. W swojej praktyce proponuje leczenie żywieniem, czyli dietoterapię w chorobach przewlekłych. W 2013r. odbyła szkolenie specjalistyczne w zakresie dietetyki sportowej, żywienia kobiet w ciąży, karmiących i małych dzieci oraz dietoterapii w chorobach genetycznych i otyłości powikłanej.

Pełna oferta naszych usług: TUTAJ

Najtrudniej jest zacząć. Pozwól nam pomóc sobie – zacznij z nami proces zmiany już dziś.

Napisz do nas! Zadzwoń! Umów się na spotkanie!