Leczenie nadwagi i otyłości

leczenie nadwagiW naszym Instytucie oferujemy kompleksowe leczenie nadwagi i otyłości, uwzględniające przede wszystkim trwałą zmianę stylu życia, codziennych nawyków, relacji z bliskimi, radzenie sobie z emocjami, które często są jedną z przyczyn zaburzeń odżywiania.

Proces leczenia jest koordynowany przez lekarza, specjalizującego się w leczeniu nadwagi i otyłości oraz medycynie stylu życia.

Oferujemy konsultacje lekarskie w ramach jedynej we Wrocławiu Poradni Medycyny Stylu Życia, opiekę dietetyka oraz coaching zdrowia – dzięki holistycznemu podejściu nie tylko zredykujesz masę ciała, ale zmienisz swoje życie na zdrowsze, zmniejszysz ryzyko wystąpienia lub poprawisz skuteczność leczenia chorób cywilizacyjnych, poprawisz swoje samopoczucie.

OCEŃ SWOJE RYZYKO ZDROWOTNE

Nadwaga i otyłość to CHOROBY. Stanowią główny czynnik tzw. ryzyka sercowo-naczyniowego, nadciśnienia tętniczego, chorób serca oraz cukrzycy typu II (szczególnie otyłość brzuszna). Otyłość leży też u podłoża niektórych nowotworów (np. rak piersi, rak jelita grubego).

Skuteczne leczenie nadwagi i otyłości jest możliwe wyłącznie wtedy, kiedy kompleksowo zmienisz swój styl życia (nawyki i zachowania), co wymaga Twojego czasu i determinacji, a krótko stosowane diety i cudowne suplementy najczęściej doprowadzają wyłącznie do efektu jo-jo i kolejnej frustracji. Nie pozwól na to!

Leczenie nadwagi i otyłości to kompleksowy proces, wymagający zaangażowania pacjenta i zespołu specjalistów, którzy w bezpieczny sposób pomogą Ci odzyskać zdrowie.

Zapraszamy też do zapoznania się z Programami Zmiany – to kompleksowe, indywidualne programy trwałej zmiany stylu życia na zdrowszy, zmiany nawyków i zachowań mające na celu ogólną poprawę zdrowia, regulację masy ciała, zmniejszenie narażenia na czynniki ryzyka chorób cywilizacyjnych, w tym chorób nowotworowych.

OFERTA DLA FIRM I KORPORACJI: TUTAJ

Pełna oferta naszych usług: TUTAJ

Najtrudniej jest zacząć. Pozwól nam pomóc sobie – zacznij z nami proces zmiany już dziś.

Napisz do nas! Zadzwoń! Umów się na spotkanie!