Leczenie nadwagi i otyłości

leczenie nadwagiW naszym Instytucie oferujemy kompleksowe leczenie nadwagi i otyłości, uwzględniające przede wszystkim trwałą zmianę stylu życia, codziennych nawyków, relacji z bliskimi, radzenie sobie z emocjami, które często są jedną z przyczyn zaburzeń odżywiania.

Prowadzimy zdrowe odchudzanie – nie samą zmianą diety. Dla Ciebie opracujemy indywidualny plan zmiany i będziemy Cię wspierać w procesie.

Oferujemy konsultacje lekarskie w ramach jedynej we Wrocławiu Poradni Medycyny Stylu Życia, opiekę dietetyka oraz coaching zdrowia – dzięki holistycznemu podejściu nie tylko schudniesz, ale zmienisz swoje życie na zdrowsze, zmniejszysz ryzyko wystąpienia lub poprawisz skuteczność leczenia chorób cywilizacyjnych, poprawisz swoje samopoczucie.

OCEŃ SWOJE RYZYKO ZDROWOTNE

Nadwaga i otyłość stanowią główny czynnik tzw. ryzyka sercowo-naczyniowego, nadciśnienia tętniczego, chorób serca oraz cukrzycy typu II (szczególnie otyłość brzuszna). Otyłość leży też u podłoża niektórych nowotworów (np. rak piersi, rak jelita grubego).

Utrzymanie prawidłowej masy ciała jest możliwe wyłącznie wtedy, kiedy kompleksowo zmienisz swój styl życia (nawyki i zachowania), co wymaga Twojego czasu i determinacji, a krótko stosowane diety i cudowne suplementy najczęściej doprowadzają wyłącznie do efektu jo-jo i kolejnej frustracji. Nie pozwól na to!

Zapraszamy też do zapoznania się z Programami Zmiany – to kompleksowe, indywidualne programy trwałej zmiany stylu życia na zdrowszy, zmiany nawyków i zachowań mające na celu ogólną poprawę zdrowia, regulację masy ciała, zmniejszenie narażenia na czynniki ryzyka chorób cywilizacyjnych, w tym chorób nowotworowych.

OFERTA DLA FIRM I KORPORACJI: TUTAJ

Pełna oferta naszych usług: TUTAJ

Najtrudniej jest zacząć. Pozwól nam pomóc sobie – zacznij z nami proces zmiany już dziś.

Napisz do nas! Zadzwoń! Umów się na spotkanie!