Ciąża i karmienie piersią

images (1)Okres ciąży i karmienia piersią to szczególny okres w Twoim życiu. Ważny w równym stopniu dla Ciebie Twojego dziecka. Wzrasta zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze, witaminy i minerały. Nawet jeśli odżywiasz się zdrowo, szczególny stan fizjologiczny w jakim się znajdujesz może wymagać dodatkowych porcji konkretnych produktów.

„Jesteś tym co jesz” – to jak się odżywiasz – co i w jakich ilościach jesz i pijesz, wpływa nie tylko na Twój organizm, ale też kształtuje młodego człowieka, którego kochasz najbardziej na świecie. Nasz dietetyk z przyjemnością pokaże Ci jak powinno wyglądać żywienie w tym szczególnym okresie – abyście mogli oboje spać spokojnie.

Zapraszamy na 60-minutowe spotkanie z dietetykiem, podczas którego:

  • Dietetyk przeprowadzi z Tobą szczegółowy wywiad dietetyczny, na podstawie którego ustali indywidualne zalecenia, uwzględniające stan w jakim się znajdujesz (ciąża, laktacja)
  • Badanie składu ciała nie może zostać przeprowadzone w trakcie ciąży i laktacji. Zrobimy pomiar wagi i dietetyk na podstawie wyniku oraz kilku dodatkowych informacji (wzrost, wiek) powie Ci czy wszystko jest w normie, a jeśli nie to udzieli konkretnych informacji co powinnaś zrobić, żeby to zmienić.
  • Po spotkaniu uzyskasz szczegółowe zalecenia żywieniowe:
  • Kobiety w ciąży – dokładny opis sposobu żywienia w kolejnych trymestrach z uwzględnieniem Twojego rosnącego zapotrzebowania na konkretne składniki odżywcze, witaminy i minerały.
  • Kobiety karmiące – dokładny opis sposobu żywienia przez pierwsze 3 miesiące życia dziecka (gdy istnieje najwyższe ryzyko wystąpienia tzw. Kolek i skazy białkowej) i w późniejszym okresie – kiedy i jak wprowadzać nowe produkty, na co powinnaś zwracać uwagę, jakie zmiany w zachowaniu dziecka mogą Cię zaniepokoić.
  • Dietetyk odpowie na wszystkie nurtujące Cię pytania.

Pełna oferta naszych usług: TUTAJ

Najtrudniej jest zacząć. Pozwól nam pomóc sobie – zacznij z nami proces zmiany już dziś.

Napisz do nas! Zadzwoń! Umów się na spotkanie!