Leczenie bezsenności

shutterstock_137332160Cierpisz na bezsenność? Twoje życie to ciągła gonitwa, pęd, wydaje Ci się, że nie masz na nic czasu i wciąż się nie wyrabiasz? To wywołuje stres, zaczynasz zaniedbywać obowiązki lub siebie? Te myśli nie pozwalają Ci zasnąć lub wybudzają w nocy, przez co jesteś wciąż zmęczony? Zaczynasz pić więcej kawy i innych „wspomagaczy”, przez które śpisz jeszcze gorzej?

Jeśli Twoja odpowiedź na powyższe pytania brzmi „TAK” – czas przerwać to błędne koło!

Dzięki naszej pomocy zajmiesz się sobą i swoim snem. Uporządkujesz swoje sprawy, poszukasz czasu na zaspokojenie fizjologicznych potrzeb Twojego organizmu i poczujesz się lepiej.

Oferujemy konsultacje lekarskie w ramach jedynej we Wrocławiu Poradni Medycyny Stylu Życia oraz pracę z coachem, dzięki czemu będziesz mógł wprowadzić w swoje życie zmiany i w końcu będziesz spał spokojnie! Nie likwidujemy wyłącznie skutków, ale pomożemy Ci wyeliminować przyczyny, co jest warunkiem kompleksowego leczenia bezsenności.

Niewłaściwa ilość lub jakość snu (problemy z zasypianiem, wybudzanie, sen przerywany) prowadzą do przewlekłego zmęczenia, zmniejszonej wydolności organizmu, zaburzeń percepcji i zdolności skupienia się, co leży u podstaw zmniejszonej efektywności w życiu codziennym, w szkole czy pracy oraz prowadzi do zmniejszonej odporności organizmu na infekcje i działanie innych czynników szkodliwych.

OFERTA DLA FIRM I KORPORACJI: TUTAJ

Pełna oferta naszych usług: TUTAJ

Najtrudniej jest zacząć. Pozwól nam pomóc sobie – zacznij z nami proces zmiany już dziś.

Napisz do nas! Zadzwoń! Umów się na spotkanie!